Významná jubilea a pořádání oslav jubileí

VÝZNAMNÁ JUBILEA

Narozeninová oslava - okamžik, který chcete sdílet se svými blízkými a přáteli nebo jím jen hodláte překvapit některého z členů vaší rodiny. Připravením narozeninové oslavy nejen obdarujete a překvapíte, ale zároveň sami zažijete možná jednu z nejvíce vydařených událostí ve vašem životě.

Na základě Vašich představ a mnohdy dost specifických požadavků, přípravíme pro Vás nebo Vašeho jubilanta jedinečnou oslavu. Uvidíte, že dokážeme i nemožné.

Organizace narozeninových oslav a zejména pak jubileí je náročností na organizaci natolik různorodá, že zde uvádíme pouze orientační cenu, ze které vycházíme a která činní 6 500,-Kč. Skutečná cena se následně odvíjí od reálných nákladů spojených s organizací. Rozpočet akce si stanovíte sami a jeho výše pro nás bude závazná. Neváhejte nás proto kontaktovat a podělit se o Vaše obavy a přání týkající se nadcházející události a využijte naší konzultace, kterou poskytujeme ZDARMA. Neváhejte nás kontaktovat na našem emailu: info@ka-mon.cz nebo na některém z uvedených čísel.
Ozdobný prvek