O nás (Kateřina Bartůňková a Monika Lešetická)

O NÁS

Naše agentura je specifická nejen díky rozsáhlé škále nabídky, kterou pro Vás připravila, ale i velmi osobním přístupem ke každému klientovi.

Když jsme se začaly v roce 2011 věnovat agenturní činnosti a zejména maturitním plesů, nevěřily jsme, že se naše portfolio rozšíří na dnes již běžné pořádání firemních akcí, narozeninových oslav, obecních akcí a v neposlední řadě svateb, které nám dělají ze všech největší radost.

Každá akce je pro nás výjimečná, proto Vám předložíme nabídku zpracovanou do nejmenších detailů, přičemž se snažíme vyjít maximálně vstříc všem Vašim požadavkům a přáním. Díky našim zkušenostem jsme schopny pro Vás připravit zážitek, na který nezapomenete.

Jednou z hlavních výhod jsou bezpochyby naši partneři, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jejichž počet se dnes blíží třem stům. Široká škála umělců nám umožňuje vždy vybrat nejvhodnější variantu pro jakkoliv specifickou akci a navíc za ceny, které u naší konkurence nenajdete.

Originalita, kreativita, sehranost našeho týmu a smysl pro detail nás v budoucnu doufáme posunou na pomyslonou špičku v našem oboru. S námi zjistíte, že i nemožné se může stát skutečností.