Rozlučky se svobodou

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Rozlučka se svobodou, ať už pro ženicha, nebo pro nevěstu, patří k nepsaným, přesto k stále oblíbeným předsvatebním tradicím. O rozlučce se svobodou rozhoduje buď přímo nevěsta či ženich nebo je tato povinnost delegována na hlavní družičku – nevěstinu svědkyni nebo hlavního družbu – ženichova svědka. Tradičně se tato rozlučka konala den před svatebním obřadem. Vzhledem k tomu, že se oslava protáhne často až do ranních hodin, bývá rozlučka se svobodou obvykle pořádána dva týdny až měsíc před samotnou svatbou.

Organizace rozlučky se svobodou v sobě zahrnuje:

ZDARMA První nezávaznou konzultaci, na které nám sdělíte Vaše představy a finanční možnosti. A dále neomezený počet konzultací dle Vaší potřeby.

ZDARMA Vám připravíme finanční plán, jehož výše, pro nás bude závazná a jež si stanovíte sami.

ZDARMA Vám vypracujeme scénář rozlučkového večera.

ZDARMA Zmapujeme Vaše nejbližší okolí za účelem nalezení ideálního místa pro Vaši rozlučku. Vybrané lokality můžeme společně navštívit a obeznámit se s nimi podrobněji.

ZDARMA telefonickou i elektronickou komunikaci.

ZDARMA Přítomnost party koordinátora, koordinátorů (v případě vyšší náročnosti předsvatební rozlučky), kteří budou dohlížet na zábavný chod celého večera.

ZDARMA Zajistíme spolupráci s našimi špičkovými dodavateli a osobně Vás zastoupíme při veškerých jednáních.

Balíček rozlučky se svobodou v sobě zahrnuje

Výběr vhodné lokality, oblíbeného podniku, jeho následnou rezervaci, zajištění veškeré komunikace s provozovatelem vybraného míst. Provozovatele dále srozumíme s celovečerním harmonogramem a zamezíme tak případným nedorozuměním.

V případě výběru méně dostupné lokality zajistíme dopravu na rozlučku i zpět. Počítáme samozřejmě i s možností, že předsvatební rozlučka je před nevěstou nebo ženichem utajená, v tom případě se postaráme i o převoz nevěsty či ženicha na určené místo.

Pomůžeme Vám se sestavením seznamu pozvaných hostů a následně potvrdíme jejich účast. V případě Vašeho zájmu doručíme pozvaným hostům i originální pozvánky.

Pokud si budete přát mít tematickou rozlučku, vyzdobíme určené prostory a připravíme kostýmy i rekvizity, které mohou být předávány hostům při příchodu.

Po dohodě s Vámi a posléze i s provozovatelem místa konání, pro Vás vyjednáme akční nabídku na alkoholické i nealkoholické nápoje a zajistíme rovněž odpovídající catering.

Patříte-li k náročnějším klientům, jsme schopni zrealizovat Vámi vybraný zábavný program, či umělce, který Vaši rozlučku se svobodou patřičně okoření.

Samozřejmostí je i úschova a následná přeprava darů do místa bydliště nevěsty, či ženicha.

O hladký průběh večera se postaráme přímo na místě a budeme tak moci reagovat na případné změny, přání, či požadavky. V případě zájmu se postaráme o pořízení videoklipu, či fotografií ze samotného večera.

O režii Vaší rozlučky se mohou dále postarat Dj, kapela či moderátor, které pro Vás můžeme rovněž zajistit.

Ohromte nás novými výzvami a my Vás nezklameme!

Organizace předsvatebních rozluček je, co se požadavků našich klientů týče natolik různorodá, že zde uvádíme pouze orientační cenu, ze které vycházíme a která činní 5 000,-Kč. Skutečná cena se následně odvíjí od reálných nákladů spojených s organizací. Rozpočet akce si stanovíte sami a jeho výše pro nás bude závazná. Neváhejte nás proto kontaktovat a podělit se o Vaše obavy a přání týkající se nadcházející události a využijte naší konzultace, kterou poskytujeme ZDARMA. Neváhejte nás kontaktovat na našem emailu: info@ka-mon.cz nebo na některém z uvedených čísel.